« Úvod | Obrana pravdy »

Doba leová

schyluje se na všech frontách


Muž a žena. Vztah, který se mění díky bohu jen velmi zřídka, ale právě tehdy stojí za to. Již v pravěku se střídal patriarchát s matriarchátem a je tomu tak dodnes. Jenom se to jinak jmenuje, Feminismus. Nejsem pro ani proti, myslím, že tento vývoj nelze nijak ovlivnit. Že jsme toho svědky v dnešní době, je znak, že náš sociální systém nefunguje a potřebuje změnu. Avšak tato změna povede, jako vždy, k velkým rozvratům ve všech jiných vztazích.


Uvedu příklady: Čtvrtina žen dnes neumí vařit, což nezní až tak zoufale, ale uvědomíme-li si, že tato čtvrtina obsáhla drtivou většinu mladých žen, můžeme jen doufat, že tento trend nebude pokračovat. Naproti tomu muži jsou ve vztazích čím dál méně závislí na ženě, protože stráví více času sami, než se ženou. To vede k odcizení.


Mrazí mě v zádech když pomyslím, kam to může dojít. Ale trochu to zlehčím: No jo no, asi to povede k tomu, že muž a žena se budou potkávat jen v práci a při sexu. Zbytek každý zastane sám. Stávají se z nás tak trochu lední medvědi.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se