« Úvod | Mrtvá múza v očích veř... »

Obrana pravdy

... a stále stejná písnička ...
Chtělo by se zamyslet především nad sebou.


Nemám rád politikaření, ale když přesáhne meze, musím se k tomu vyjádřit. K situaci na Ukrajině čtu na diskuzích různé příspěvky a je mi z toho ouzko. Jedni se ohánějí kapitalismem, druzí komunismem. A já hlupák si myslel, že žiji ve 21. století. Asi nám ještě není souzeno ...

Prosím Vás, přestaňte papouškovat slova jako nacismus, kapitalismus, socialismus, apod. Všecko je a vždycky bylo jen a jen o lidech ve vedení, kteří se za danou ideologií schovávají jako dítě za máminu sukni. Ideologie slouží k ovládání mas! To, že nám komunisté přes 40 let cpali do hlav potřebu třídního boje je tu zatraceně vidět. Tohle není žádný třídní boj, pro boha! Slova "třídní boj" měla možná smysl v době, kdy vládla aristokracie! Proberte se už konečně z toho čtyřicetiletého delíria, které Vám někdo naléval násilím do hlav a začněte tu hlavu používat sami !!! Jinak jste jen papoušci, kteří přikyvují a opakují, jak někdo káže. Kdo ten "někdo" bude, toho byste se měli NEJVÍC BÁT !!! (viz Hitler, Stalin, Napoleon a další "mistři" tohoto řemesla).

Vždyť se rozhlédněte po lidech ve Vašem okolí a diskutujte. Ne s těmi, kteří přikyvují s Vámi, ale s těmi, kteří nesouhlasí. Třeba mají pravdu, třeba ne, ale nežijte dobrovolně a slepě v bludu! Jiný názor má cenu zlata! Pokud tohle lidé nechápou, zaslouží si tyrana a diktátora, který je nechá vyhladovět, pak je požene s úsměvem na rtech do války a oni ho za to budou milovat.

Přesto věřím, že pravda nakonec zvítězí.

Trochu trpké rčení, uznávám, ale stále má svoji váhu pro toho, kdo v něm neztratil naději.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se